This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 Home


             

            Sterownik GSM jest urządzeniem, które umożliwia sterowanie telefonem komórkowym różnych urządzeń. W tym celu wykorzystuje identyfikację numeru dzwoniącego (CLIP) i SMSy. Oprogramowanie zostało tak napisane, aby do minimum ograniczyć zakres wykonywanych czynności przez użytkowników systemu – jest proste i przejrzyste. Należy wyraźnie zaznaczyć, iż nie jest wymagana instalacja żadnych dodatkowych aplikacji, urządzenie pracuje z każdym rodzajem telefonu, nie tylko ze smartfonami!

Jako jedyni na rynku:

  • oferujemy wyrób, w którym możemy zdalnie wybierać tryb pracy wyjścia przekaźnikowego (monostabilny, bistabilny, timer)
  • wyposażyliśmy nasze urządzenie, pracujące w trybie timera (załączenie wyjścia na określony czas) w możliwość zdalnej zmiany parametrów czasowych, w zakresie 1-99 minut z krokiem jednej minuty. Idealne zastosowanie – ogrzewanie webasto i załączanie odbiorników na określony czas.
  • jako, że oprogramowanie jest naszym dziełem, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde techniczne pytanie, a nawet – jeżeli istnieje taka potrzeba – dokonamy zmian w oprogramowaniu według sugestii odbiorcy , implementując nowe funkcje i użyteczności.
  • w podstawowej wersji wyposażyliśmy sterownik w zintegrowany czujnik temperatury i wilgotności, dokonujący pomiarów w miejscu zainstalowania urządzenia.
  • umożliwiamy w naszym urządzeniu otrzymywanie SMSem wielu parametrów systemowych, w tym ilości miejsca w bazie danych oraz statystyk wyjść (między innymi ilość zadziałań przekaźnika).
  • oferujemy wyroby zarówno jako gotowe urządzenia „pod klucz”(obudowy o klasie odporności IP65) , jak i w postaci zmontowanych i uruchomionych modułów do samodzielnej zabudowy.
Odsłony: 1529

2017 projekt i wykonanie: MireQ