Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

 Home


             

            Sterownik GSM jest urządzeniem, które umożliwia sterowanie telefonem komórkowym różnych urządzeń. W tym celu wykorzystuje identyfikację numeru dzwoniącego (CLIP) i SMSy. Oprogramowanie zostało tak napisane, aby do minimum ograniczyć zakres wykonywanych czynności przez użytkowników systemu – jest proste i przejrzyste. Należy wyraźnie zaznaczyć, iż nie jest wymagana instalacja żadnych dodatkowych aplikacji, urządzenie pracuje z każdym rodzajem telefonu, nie tylko ze smartfonami!

Jako jedyni na rynku:

  • oferujemy wyrób, w którym możemy zdalnie wybierać tryb pracy wyjścia przekaźnikowego (monostabilny, bistabilny, timer)
  • wyposażyliśmy nasze urządzenie, pracujące w trybie timera (załączenie wyjścia na określony czas) w możliwość zdalnej zmiany parametrów czasowych, w zakresie 1-99 minut z krokiem jednej minuty. Idealne zastosowanie – ogrzewanie webasto i załączanie odbiorników na określony czas.
  • jako, że oprogramowanie jest naszym dziełem, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde techniczne pytanie, a nawet – jeżeli istnieje taka potrzeba – dokonamy zmian w oprogramowaniu według sugestii odbiorcy , implementując nowe funkcje i użyteczności.
  • w podstawowej wersji wyposażyliśmy sterownik w zintegrowany czujnik temperatury i wilgotności, dokonujący pomiarów w miejscu zainstalowania urządzenia.
  • umożliwiamy w naszym urządzeniu otrzymywanie SMSem wielu parametrów systemowych, w tym ilości miejsca w bazie danych oraz statystyk wyjść (między innymi ilość zadziałań przekaźnika).
  • oferujemy wyroby zarówno jako gotowe urządzenia „pod klucz”(obudowy o klasie odporności IP65) , jak i w postaci zmontowanych i uruchomionych modułów do samodzielnej zabudowy.
Odsłony: 1405

2017 projekt i wykonanie: MireQ